X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:03
09.04.2010

Важливим етапом реформ в освіті має стати підвищення інтересу до математичних і природничих наук - В.Семиноженко

Цьогоріч найбільша кількість випускників виявила бажання складати тести з історії України - майже 330 тисяч і математики - майже 260 тисяч. Високий інтерес учнів до історії власного народу і бажання її вивчати є добрим знаком того, що фундамент державності в України є досить міцний - так прокоментував віце-прем'єр-міністр України Володимир Семиноженко результати реєстрації на участь у тестуванні 2010 року.

"Наступним і дуже важливим етапом реформ у сфері освіти має стати підвищення учнівського інтересу до математичних і природничих наук. Якщо історія як шкільний предмет стосується минулого нашої держави, то математика - це, безумовно, її майбутнє", - наголосив віце-прем'єр.

За його словами, сьогодні Президент США стурбований тим, що юні американці значно поступаються своїм одноліткам з інших країн за рівнем знань з математики і фізики. Тому він ініціює державну програму вартістю 5 млрд доларів для виправлення становища. Україна ж, зазначив В.Семиноженко, з кращими за американські результатами шкільного рівня підготовки за цими дисциплінами здебільшого фокусується на підручниках з історії.

"Вважаю, що ознакою успішності освітніх реформ стане збільшення наступного року бажаючих складати тести з математики і фізики. А інтерес до історії України завжди буде високим. Це гарантовано самою нашою історією", - вважає віце-прем'єр-міністр.

 


 

Версія для друку

Джерело: www.kmu.gov.ua