X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 4:50
13.04.2010

День Перемоги має стати приводом для єднання і національної гордості - В.Семиноженко

День Перемоги - свято всіх українців. Цей день має стати приводом для єднання і національної гордості, - наголосив віце-прем'єр-міністр Володимир Семиноженко.

 В.Семиноженко, пославшись на дані всеукраїнського соціологічного опитування, проведеного Research & Branding Group 27 березня - 9 квітня 2010 року, зазначив: "Святом, спільним для всіх, а не тільки ветеранів, 9 Травня вважають 90% українців, причому вони майже одноголосні й на Заході, й на Сході".

За словами віце-прем'єр-міністра, відзначення Дня Перемоги стане тестом на справжній патріотизм для всіх політичних сил. "Для українського суспільства немає жодного питання щодо того, чиє це свято. Політика, яка не враховує суспільну думку, - за визначенням антиукраїнська", - підкреслив В.Семиноженко.


 

Версія для друку