X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 вересн¤ 2020 14:24
13.04.2010

Володимир Семиноженко: На переможців конкурсу молодих піаністів пам'яті В.Горовиця чекає світова слава

Віце-прем'єр-міністр України Володимир Семиноженко привітав організаторів і учасників Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця.

"Україна має велике виконавське минуле, свідченням якого є саме прізвище Горовиць. Україна має і не менш визначне музичне сьогодення", - зазначив у своєму вітальному слові Віце-прем'єр-міністр України.

Володимир Семиноженко наголосив, що конкурс молодих піаністів має вищу мистецьку шкалу і визнаний у світі. Він також упевнений, що в України велике майбутнє і переможці цього конкурсу будуть прикрашати найвідоміші світові сцени.

"Усі ми мріємо, щоб Україна перетворилася з вічного "експортера" талантів на центр тяжіння світового культурного простору. Сьогоднішній конкурс - важливий крок на цьому шляху", - відзначив Віце-прем'єр-міністр України.


Джерело: Прес-служба віце-прем'єр-міністра України

Версія для друку

Джерело: www.kmu.gov.ua