X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 21:43
15.04.2010

Вашингтонський саміт з ядерної безпеки виводить українсько-американське співробітництво у науково-технічній сфері на новий рівень - В.Семиноженко

В.Семиноженко відзначив, що крім ряду вже існуючих спільних програм, зокрема за участю Харківського фізико-технічного інституту та Аргонської національної лабораторії США з будівництва в Україні установки для атомних станцій нового покоління з високим рівнем безпеки, а також багаторічного співробітництва у створенні високих технологій, застосовуваних у сфері антитерористичної безпеки, відкриваються і нові напрями.

"Зокрема, замість небезпечного високозбагаченого урану, який, нарешті, буде утилізовано, США нададуть Україні низькозбагачений уран для продовження наукових досліджень з ряду найважливіших напрямів", - відзначив він.

Віце-прем'єр-міністр підкреслив, що успіх, досягнутий Президентом України у ході переговорів з американським колегою, має колосальне значення для української науки та сектора високих технологій.


 

Версія для друку