X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
17 с≥чн¤ 2021 6:15
19.04.2010

США нададуть Україні низькозбагачений уран для досліджень - В.Семиноженко

"Замість небезпечного високозбагаченого урану, який, нарешті, буде утилізований, США нададуть Україні низькозбагачений уран для продовження наукових досліджень у низці найважливіших напрямів", - зазначив віце- прем'єр.

Семиноженко зауважив, що відповідний напрям співпраці між країнами розвиватиметься попри кілька вже існуючих спільних програм.

Такими програмами є участь Харківського фізико-технічного інституту і Аргонської національної лабораторії США у будівництві в Україні установки для атомних станцій нового покоління з високим рівнем безпеки, а також багаторічна співпраця у створенні високих технологій, які застосовуються у сфері антитерористичної безпеки".

"Успіх, досягнутий Президентом України у ході переговорів з американським колегою, має колосальне значення для української науки і сектора високих технологій", - додав Семиноженко. 

Версія для друку

Джерело: www.kmu.gov.ua