X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 вересн¤ 2020 15:57
22.04.2010

Завершується підготовка до відзначення Дня Перемоги

Підготовка до відзначення 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років перебуває на завершальній стадії. Про це Віце-прем’єр-міністр Володимир Семиноженко повідомив сьогодні під час засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.За словами Володимира Семиноженка, вже вирішено більшість проблемних питань, пов’язаних з підготовкою до Дня Перемоги. Так усім ветеранам Великої Вітчизняної війни буде вчасно виплачено одноразову грошову допомогу до свята, адже необхідні кошти вже перераховані в області. Віце-прем’єр-міністр також зазначив, що оперативно виготовлені ювілейні медалі для нагородження ветеранів.

«Ми у завершальній стадії підготовки до свята і тому звертаємо особливу увагу на те, як готується регіональне керівництво до ювілею, зокрема, як впорядковуються кладовища, братські могили, меморіальні комплекси», - наголосив він.

Як повідомив Володимир Семиноженко, зараз ще узгоджується питання участі Президента України, Прем’єр-міністра та інших високопосадовців у всіх урочистих заходах. Він підкреслив, що члени Уряду візьмуть участь у святкуванні у різних областях України і, зокрема, у містах-героях Києві, Керчі, Одесі та Севастополі.

«Це є загальнодержавне свято. Воно повинно відбуватися у кожному населеному пункті, у кожному селі, селищі, обласних центрах, на кожному підприємстві. І важливо, щоб у ньому взяла участь молодь. Для школярів потрібно провести урочисті лінійки, уроки пам’яті, екскурсії», - зазначив Володимир Семиноженко.

Віце-прем’єр-міністр нагадав, що на 7 травня запланований прийом ветеранів у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» та урочистий концерт у Національному палаці мистецтв «Україна». Цього ж дня у Києві буде відкрито пам’ятник Герою Радянського Союзу Івану Кожедубу. 8 травня відбудеться прийом іноземних делегацій, які приїдуть в Україну для святкування, а 9 травня – покладання квітів до Вічного вогню в парку Слави та проведення параду.

За результатами засідання Комітету Володимир Семиноженко доручив профільним міністерствам і відомствам, які задіяні в організації підготовки відзначення Дня Перемоги, пришвидшити вирішення проблемних питань, зокрема, закінчити впорядкування місць поховання загиблих учасників Великої Вітчизняної війни, належним чином підготуватися до приїзду і від'їзду іноземних делегацій ветеранів війни, забезпечити їх супровід, допрацювати сценарні плани святкових заходів з нагоди відзначення 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Крім того, за словами Віце-прем’єр-міністра, МВС і СБУ повинні вжити відповідні заходи для забезпечення громадського порядку у святкові дні.
 


 

Версія для друку

Джерело: www.kmu.gov.ua