X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:13
21.04.2010

Двері до освітянського простору Європи

Віце-прем'єр-міністр Володимир Семиноженко заявив, що питання створення Європейського українсько-польського університету буде вирішено вже цього року.

 За його словами, такий університет стане справжньою інноваційною моделлю вишу: "Це - Болонська система в дії. Проект спільного університету наповнює реальним змістом поки що здебільшого декларативні наміри України приєднатися до Європейського простору вищої освіти".

Університет працюватиме на засадах відкритості та широкої автономії, а випускники одночасно отримуватимуть українські та польські дипломи. Квоти щодо прийому студентів за різними освітніми напрямами встановлюватиме адміністрація університету.

Версія для друку