X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:21
21.04.2010

В.Семиноженко привітав з ювілеєм директора Інституту економіки та прогнозування НАН В.Геєця

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Семиноженко від імені уряду привітав віце-президента НАН України, директора Інституту економіки та прогнозування НАН Валерія Геєця із 65-річчям.

 За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної економічної політики, розвиток науки, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Володимир Семиноженко вручив Валерію Геєцю Почесну грамоту та медаль Кабінету Міністрів України.

Вітаючи ювіляра, віце-прем’єр-міністр відзначив значний вклад Валерія Геєця у розвиток вітчизняної науки та побажав йому гараздів, щастя і добра.


 

Версія для друку