X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 20:26
25.04.2010

Найкоротший шлях до ЄС - підвищення власної конкурентоспроможності України, переконаний В.Семиноженко

Найкоротший шлях до ЄС - підвищення власної конкурентоспроможності України. На цьому наголосив віце-прем'єр-міністр Володимир Семиноженко

За словами В.Семиноженка, саме таке розуміння неодноразово озвучували європейські чиновники, в тому числі - глава Представництва ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра, з яким зустрівся віце-прем'єр-міністр.

"ЄС потрібна сучасна, високотехнологічна Україна, яка точно знає, куди й навіщо вона рухається. Проте така сама Україна потрібна насамперед нам! Отже, маємо підтвердити свою "європейськість" системними соціально-економічними реформами - тільки тоді європейський курс України стане дійсно стратегічним", - переконаний В.Семиноженко.

Він також зазначив, що євроінтеграційні перспективи України дуже мало залежать від частоти їхнього згадування нашими політиками та гучності заяв з цього приводу. "Це велика робота, а не просто іміджевий проект", - сказав віце-прем'єр-міністр.


 

Версія для друку