X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
24 вересн¤ 2020 4:53
24.04.2010

Володимир Семиноженко: Ця влада не просто сильна, а й відповідальна

За словами Віце-прем’єр-міністра України Володимира Семиноженка, сьогодні в Україні сформована не просто сильна влада, а влада відповідальна.


 «Із року в рік ми чули, що президенту заважає працювати Уряд, а Уряду – Верховна Рада. Тепер така ситуація неможлива. Сьогодні в країні склалися такі інституціональні умови, коли влада вимушена працювати як єдина команда - виключно на спільні інтереси, а не на рейтинги її окремих представників», - заявив Володимир Семиноженко.

Він вважає символічним, що Прем’єр-міністр очолив найпотужнішу українську партію, а її почесним лідером став Президент

Віце-прем’єр-міністр також зауважив, що політична система України сьогодні нагадує французьку, де республіка функціонує або за президентською, або за парламентською моделлю залежно від того, пропрезидентська чи опозиційна більшість в парламенті. «Отже, ні про яку узурпацію влади не може бути й мови – просто система, яка виписана в конституції, нарешті почала працювати в нормальному режимі», - підкреслив Володимир Семиноженко.

Версія для друку