X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
25 травн¤ 2020 8:14
18.02.2008

Украина: «Письмо трех» к НАТО нарушает закон

Обсуждая т.н. «письмо трех» относительно Плана действия по членству Украины в НАТО, Посол США в Украине и члены «Украинского форума», с которыми он встречался, заострили внимание на том, что речь не идет о форме его подачи – явно неприемлемой для демократического государства


Ситуация с ПДЧ гораздо глубже, чем ее трактуют наши СМИ. Письмо нарушает закон Украины «Об основах национальной безопасности», а значит – как неправовое – в принципе не может служить «трамплином» в НАТО», – заявил глава «Украинского форума» Владимир Семиноженко.
Версія для друку