X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
30 листопада 2020 16:59
25.04.2010

Угоди щодо Чорноморського флоту не потребують винесення на український референдум

Підписані між Україною і Росією угоди не потребують винесення на український референдум чи внесення змін до Конституції. Про це заявив народний депутат ВР III-IV скликань, голова Комітету з питань нацбезпеки та оборони у ВР III-IV скликань Георгій Крючков.

За його словами, правова база перебування Чорноморського флоту була закладена в повній відповідності з Конституцією іще в попередні роки. "Вона (угода - ред.) укладалися на 25 років із таким застереженням, що якщо жодна із сторін цієї угоди не заявить про те, що вона не хоче продовжувати, дія цієї угоди автоматично продовжується на 5 років", - розповів Крючков. Вчора ж, на його думку, власне така угода і була укладена.

"Строків, які б обмежували можливість перебування на території України іноземних формувань немає, тому ця угода повністю відповідає Конституції. І вона потребує тільки ратифікації Верховною Радою і не потребує винесення на український референдум чи зміни Конституції", - пояснив експерт.

 

Версія для друку