X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
17 с≥чн¤ 2021 5:10
28.04.2010

Володимир Семиноженко: Влада працює на країну, а опозиція на себе

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Семиноженко, коментуючи сьогоднішні події у Верховній Раді, відзначив: «Влада працює на країну, а опозиція – на себе».

За його словами, політичні сили, які сьогодні дестабілізують роботу парламенту, за два роки свого правління так і не змогли стати владою, а саме – взяти на себе відповідальність за державу та хоча б осягнути весь той масив проблем, які потрібно негайно розв’язувати . Проте і опозиції в демократичному сенсі з них не вийшло.

«Опозиційні політичні сили лише на словах декларують свою вірність європейським цінностям – насправді вони використовують нецивілізовані, непарламентські методи політичної боротьби і тим самим дискредитують себе й в очах власних виборців, й в очах Європи», - вважає Володимир Семиноженко. Він нагадав, що цей рік стане критичним для України: від того, наскільки ефективною буде соціально-економічна політика, залежать перспективи розвитку країни щонайменше на п’ять років уперед. Тому, на думку Віце-прем’єр-міністра, «політика за принципом чим гірше, тим краще – відверто антидержавницька».

Версія для друку