X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 6:13
28.04.2010

Володимир Семиноженко: Дослідницькі університети - якість, а не кількість

Критерії університетів, за якими їм надається статус дослідницьких, потребують серйозного перегляду. Так вважає Віце-прем’єр-міністр України Володимир Семиноженко.


За словами Володимира Семиноженка, ці критерії надто формалізовані та суперечливі, а отже, не виконують головної мети – сприяти перетворенню кращих українських вузів на науково-навчальні заклади європейського рівня. «Акцент треба робити саме на високорезультативній дослідницькій діяльності, а значить, ми повинні кардинально змінити існуючий підхід до дослідницьких університетів. Не гнатися за кількістю вузів, які зможуть отримати новий престижний статус, а сконцентруватися на якості», - зазначає Віце-прем’єр-міністр.

На його думку, декілька провідних освітніх установ України можуть стати пілотними проектами – їм необхідно поставити найвищу дослідницьку і наукову планку, надати ширшу автономію та пріоритетне фінансування. «Упевнений, саме вони стануть першими кандидатами на входження до топ-500 кращих світових вузів», – підкреслив Володимир Семиноженко.

Віце-прем’єр-міністр також зазначив: «Не треба лякатися елітарності деяких вузів – боятися треба якраз сірості. За кращими, як правило, тягнеться решта. Тотальна сірість, навпроти, робить зайвим будь-які зусилля й потяг до самовдосконалення».


 

Версія для друку

Джерело: www.kmu.gov.ua