X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
30 листопада 2020 15:24
01.05.2010

Володимир Семиноженко: Україна стає центром тяжіння сучасної європейської архітектури

Володимир Семиноженко переконаний, що Україна стає центром тяжіння сучасної архітектури. Про це він сказав під час урочистого закриття третього Міжнародного архітектурного фестивалю Canactions, який проходив в Києві з 26 квітня по 1 травня.

"Місто, яке ви проектуєте співрозмірне людині. Але якій людині? Людині сучасній, творчій, амбіційній", - зазначив він, звертаючись до учасників фестивалю.

За його словами, за три роки існування фестиваль став центром тяжіння сучасної архітектури - європейської, російської, японської тощо. І головне, як переконаний Володимир Семиноженко, архітектури нової, неординарної та проривної.

"Україна йде до Європи. У цьому, на мій погляд, фатальна помилка. Ми вже в Європі. Фестиваль, на якому я маю честь бути присутнім, доводить це краще за будь-які декларації", - зауважив він.

Цього року Міжнародний архітектурний фестиваль Canactions був присвячений темі "Межі". Протягом тижня відбулися майстер-класи відомих європейських архітекторів, презентації проектів молодих учасників фестивалю, виставки та воркшоп, де архітектори зі Швейцарії, Португалії, Німеччини, Росії, України, зокрема, і 10 українських архітекторів-початківців, займалися спільною розробкою проектів освоєння території Києва уздовж верхньої крайки Дніпра.

Версія для друку