X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
17 с≥чн¤ 2021 6:16
06.05.2010

Створення Комітету порятунку України не допоможе опозиції стати реальною і дієвою

Створення представниками Спілки письменників України та представниками опозиційних сил Комітету порятунку України не допоможе опозиції стати сильнішою та дієвішою. Про це сказав народний депутат попередніх скликань від КПУ, член робочої групи Національної конституційної ради Георгій Крючков.

 "Це все дитячі забаганки і несерйозно. Опозиція у нормальній демократичній державі - це люди, які діють в межах Конституції, вносять свої альтернативи, які критикують уряд. Але роблять це в рамках парламентської процедури. А те, що робиться у нас взагалі не піддається логіці. Блокування трибуни, безлад під час ратифікації Чорноморського флоту та бюджету, хіба це свідчення справжньої опозиції?" - сказав він.

Політик наголосив, що сьогодні опозиція не може знайти свою "нішу", адже нова команда упевнено завойовує позиції у всіх інститутах влади.

"Просто опозиція не знаходить собі місця. Вона програла. Хочемо ми цього чи ні, але треба визнати, за 50 днів Віктор Янукович зробив те чого не зробили всі три Президенти попередніх років. Ми маємо прорив в російському напрямку, підтримка і схвалення в Європі та США. І опозиція починає за все це критикувати владу....за те, за що ще рано критикувати, бо ми не відчули наслідків . Зрештою, ті хто сьогодні в опозиції самі ще нещодавно були при владі. Чому ж вони не зробили так, щоб у нинішньої влади не було підстав йти на "сумнівні" кроки?" - зазначив Георгій Крючков.

"Тому навряд створення Комітету порятунку допоможе опозиції стати реальною і дієвою. Це ще одна очевидна риторика, не більше" -додав він.

http://www.golosua.com/politika/2010/05/05/stvorennya-komitetu-poryatunku-ukrayini-ne-dopomoz/

Версія для друку