X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 вересн¤ 2020 13:49
08.05.2010

Володимир Семиноженко: День Перемоги не лише об'єднав Україну і Росію, він консолідував саму Україну

«Ми знов переживаємо миті тієї Великої Перемоги і можемо впевнено сказати: у нас велике минуле, значить і велике майбутнє. Будуть і нові перемоги, але в мирний час» - на цьому Віце-прем‘єр-міністр України Володимир Семиноженко акцентував під час телемосту «Спільна Перемога – безцінний спадок». Цей телеміст з‘єднав сьогодні ветеранів Великої Вітчизняної війни Києва і Тули.

 Вітаючи ветеранів, Володимир Семиноженко відмітив : «Істотне поліпшення російсько-українських відносин, що відбувається останнім часом, щиро підтримують ветерани. Значить ми рухаємось у правильному напрямку».

За словами Віце-прем‘єр-міністра, День Перемоги об‘єднав не лише Україну і Росію, він консолідував саму Україну.

 

Версія для друку