X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 вересн¤ 2020 15:48
12.05.2010

Володимир Семиноженко: Уряд розпочинає масштабну програму науково-технологічного розвитку країни

Уряд розпочинає масштабну програму науково-технологічного розвитку України. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Семиноженко на брифінгу.

Володимир Семиноженко зазначив, що минулий рік був провальним у фінансуванні науки: не тільки не було додаткових коштів, а й де-факто внаслідок реалізації бюджету було зменшення фінансування, а у 90% наукових установ відбулося зменшення заробітних плат.

Віце-прем’єр-міністр зауважив, що у 2010 році державні видатки на науку становитимуть 4,7 млрд. грн. (на 14,3% більше у порівнянні з 2009 роком), а видатки загального фонду державного бюджету – 4 млрд. грн. «На 22% загальний фонд державного бюджету в цьому році буде підвищений порівняно з минулим роком», - наголосив він.

За словами Володимира Семиноженка, видатки на проведення фундаментальних досліджень установами, які підпорядковані НАН України, збільшилися на 15%; прикладних наукових та науково-технічних розробок – на 22%.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що поновлено фінансування програм із забезпечення науковців житлом: «Уперше за останні 2 роки ми починаємо програму забезпечення житлом працівників НАН України. Зараз ми розробляємо пропозиції на наступний рік загальної програми допомоги молодим вченим, молодим викладачам щодо молодіжного будівництва. На ці цілі в поточному році заплановано 20 млн. грн.». На придбання унікального наукового обладнання для установ НАНУ і МОН передбачено близько 12 млн. грн. «Ми розпочинаємо з суми 12 млн. Думаю, після першого півріччя будуть певні корективи до бюджету і ця сума також буде збільшена», - наголосив він.

Володимир Семиноженко також зазначив, що вперше фінансується Державна цільова науково-технічна програма «Нанотехнології і наноматеріали» на 2010-2014 роки, на реалізацію якої в цьому році заплановано майже 10 млн. грн.; на виконання Програми розвитку співробітництва у сфері нанотехнологій між МОН України та Федеральним агентством з науки і інновацій Російської Федерації передбачено 20 млн. грн.; на заходи щодо залучення обдарованої молоді до науково-дослідницької діяльності – 7 млн. грн.

За словами Володимира Семиноженка, в бюджеті також закладено 1,8 млрд. грн. на реалізацію інноваційних та інвестиційних проектів в реальному секторі економіки.

«Ми не лише відновлюємо керованість в науково-технічній сфері, а й починаємо серйозну, масштабну програму науково-технологічного розвитку України», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

 

Версія для друку