X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 6:20
12.05.2010

Володимир Семиноженко: Уряд поступово і послідовно діє щодо реалізації політики з підвищення соціальних стандартів в Україні

Уряд прийняв рішення, спрямовані на виконання закону про підвищення соціальних стандартів. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Семиноженко сьогодні на брифінгу.

Володимир Семиноженко нагадав, що з 1 травня вперше за останні 2 роки були збільшені заробітні плати в бюджетній сфері, пенсії, соціальні виплати. Так, на цей рік розраховано, що мінімальна заробітна плата зросте на 38%, мінімальна пенсія – на 28%, прожитковий мінімум для працюючих на 24%, для непрацюючих – на 28%. «Щойно прийняті постанови, які продовжують політику підвищення соціальних стандартів, а саме, щоб це відчули люди, які не отримали з 1 січня по 1 травня», - наголосив він.

Віце-прем’єр-міністр зауважив, що Уряд ухвалив постанову про підвищення посадового окладу (тарифної сітки) для першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки з 1 січня та з 1 квітня 2010 року. «3,5 млн. бюджетників протягом найближчих двох місяців отримають близько 1,8 млрд. грн.», - зазначив він.

За словами Володимира Семиноженка, Уряд також прийняв постанову про підвищення пенсій та соціальних виплат, перший пункт якої передбачає здійснення виплат недоотриманих у січні-квітні 2010 року сум пенсій. Віце-прем’єр-міністр зазначив, що при інфляції 13% за період з грудня 2009 року по грудень 2010 року мінімальна пенсія за віком буде збільшена на 28%. «У п’ять етапів ми будемо проводити підвищення цих пенсій. Це стосується близько 10 млн. пенсіонерів і витрати на один місяць з січня по квітень, якщо порахувати, складають 3,8 млрд. грн.», - наголосив він.

Водночас, за словами Володимира Семиноженка, другий пункт постанови передбачає здійснення виплати недоотриманої у січні-квітні 2010 року суми державної соціальної допомоги на догляд, допомоги дітям-сиротам тощо.

Якщо взяти допомогу по догляду за дитиною, зауважив Володимир Семиноженко, до 3-х років (середньомісячна чисельність 250 тис. осіб), доплата у травні за січень і лютий становитиме 250 грн., у червні за березень і квітень – 255 грн.; а якщо говорити про допомогу на дітей до 6 років, які перебувають під опікою, то сума доплати в травні становитиме 492 грн., а в червні – 516 грн.

«Зараз йде мова про суттєву соціальну допомогу і ця політика буде продовжуватися», - наголосив Віце-прем’єр-міністр та додав, що постанови прийняті на виконання затвердженого Закону про державний бюджет.
 

 

Версія для друку

Джерело: www.kmu.gov.ua