X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 7:48
14.05.2010

Порядок денний зустрічі президентів України і Росії не обмежиться заявленими питаннями

Порядок денний зустрічі президентів України і Росії не обмежиться заявленими питаннями Майбутній візит президента РФ Дмитра Медведєва до України є закономірним розвитком тенденції до нормалізації українсько-російських стосунків, - вважає екс-міністр закордонних справ, заступник голови «Українського форуму» Анатолій Зленко.

На його думку, цей візит відкриває можливість для істотного просування у вирішенні цілої низки принципових запитань, що накопичилися за останні декілька років. «Розвиток всебічних форм співпраці і концентрація уваги на питаннях економічного і науково-технічного партнерства при підтримці належного діалогу на вищому рівні можуть служити заставою взаємовигідної співпраці. Перелік озвучених урядом України проектів угод – від демаркації українсько-російського кордону до розвитку науково-освітніх контактів між нашими країнами – підтверджує, що вибраний саме такий підхід», - сказав Анатолій Зленко. В той же час, він висловив припущення, що чергова зустріч глав України і Росії внесе ясність по ціл

Версія для друку