X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 вересн¤ 2020 14:16
13.05.2010

Трактування подій минулого і історичних осіб має бути суто науковим

Трактування подій минулого і історичних осіб має бути суто науковим На початку червня в Києві відбудеться засідання українсько-російської комісії вчених-істориків, де вирішуватиметься питання про створення спільного підручника з історії. При розробці посібника планується знайти загальні підходи до найбільш хворобливих моментів загальних сторінок історії. Наскільки актуальний такий проект для України? Свою думку висловив виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков

Постановка питання про створення навчального посібника, який висвітлював би погоджену позицію по визначних віхах нашої спільної історії, звичайно, актуальна. Написання такого підручника зовсім не означає, що цим зв'язуються громадськість і державні органи тих країн, представники яких братимуть участь в цьому проекті. Зрозуміло, що мова повинна йти про виключно наукове трактування подій і історичних діячів. У цьому сьогодні є велика необхідність, тому що за останні роки практично у всіх колишніх союзних республіках набула поширення практика, коли багато історичних фактів і особи трактуються з суб'єктивістських, упереджених позицій, причому робиться це з певною політичною метою. Питання про те, щоб створити наукову працю, яка саме з наукових позицій викладала б наше минуле, піднімається на багатьох заходах, у тому числі міжнародних, і добре, що нове керівництво України до цих вимог прислухається.

Версія для друку