X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 жовтн¤ 2020 19:19
15.02.2008

В Українському Форумі відбулася робоча зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні У.Тейлором.

Американський дипломат висловив задоволення регулярним характером двосторонніх зустрічей з членами Українського Форуму. Він надав високу оцінку діяльності Українського Форуму, як одного з провідних „мозкових центрів” в Україні, яскравим прикладом чого стала робота по розробленню Національної стратегії розвитку Україна – 2015.

Під час зустрічі підкреслювалась зацікавленість української сторони щодо встановлення робочих контактів з інституціями громадянського суспільства США, зокрема такими як Атлантична Рада, Бруклінський Інститут, Радою з питань зовнішніх зносин. У цьому зв’язку американська сторона пообіцяла підтримку у встановленні двосторонніх контактів.    В ході бесіди обговорювалися деякі актуальні питання двосторонніх відносин та міжнародного життя.          Зокрема, українська сторона висловила занепокоєння з приводу останніх заяв, які лунали у Москві щодо перспектив членства України в НАТО, а також реакції на них з боку офіційних чинників Вашингтону.

У відповідь Посол У.Тейлор зазначив, що США розглядають Україну як суверенну та незалежну державу, самостійного ігрока на геополітичній арені, а не як об’єкт у спорі між США та РФ. США підтримують прагнення України долучитися до ПДЧ як свідомий вибір її політики. Наголошувалося, що НАТО не є Варшавський договір, тож при розв’язанні питань щодо євроінтеграційних прагнень потрібно врахування політичної волі, думки народу та його волевиявлення у формі референдуму. На думку Посла США, на сьогодні західні кордони РФ більш убезпеченні, ніж будь коли у минулому. НАТО не загрожує РФ.

         Проте, як зазначалось, з російського боку лунають кардинально інші думки щодо процесу просування НАТО на Схід.

Увагу Посла США було привернуто до питання щодо міжнародних гарантів безпеки України, зокрема, в рамках Будапештського меморандуму 1994 року. Підкреслювалось, що цей документ має виключно важливе значення саме сьогодні, коли на міжнародній арені, зокрема у стосунках між США та РФ відбуваються певні зміни.

Коментуючи розвиток подій навколо питання щодо НАТО, українська сторона привернула увагу американського дипломата на той факт, що такий важливий документ як лист керівництва України до керівництва НАТО щодо можливості приєднання до ПДЧ, на превеликий жаль, викликав негативний резонанс у суспільстві через непублічність та закритість від преси і громадської думки.

Було констатовано, що наразі позиції НАТО і РФ щодо низки питань глобальної та регіональної безпеки відрізняються одна від одної.

«Український Форум» ініціює проведення „круглого столу” за участі представників країн, які були долучені до підписання гарантійних зобов’язань у контексті відмови України від ядерної зброї (Будапештський меморандум 1994 року), а саме США, РФ, а також Китаю, Франції, Великобританії та України з метою обговорення питань, присвячених проблемам безпеки України в умовах нових викликів та загроз.  Ідея отримала підтримку американської сторони. Проведення такого „круглого столу” у попередньому плані можна було б планувати на початок березня ц.р. у Києві. Крім того, під час обговорення низки питань щодо співробітництва у галузі енергетики у контексті забезпечення енергетичної безпеки України була визнана слушною думка про доцільність підготовки та проведення спільного обговорення цього питання у форматі „круглого столу” або „міжнародної конференції” із залученням усіх зацікавлених сторін, насамперед України, РФ, ЄС, США.

Версія для друку