X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
16 кв≥тн¤ 2021 10:55
18.05.2010

Потрібно займатися економікою, потім ще раз економікою і ще раз економікою

В Києві відбувся Сьомий Українсько-Російський економічний форум за участі Президента України Віктора Януковича та Президента РФ Дмитра Медведєва.

У своєму виступі Віктор Янукович підкреслив, що розвиток українсько-російського співробітництва відповідає основній меті України – подоланню кризових явищ в економіці та проведенню системної модернізації. У свою чергу його російський колега відзначив, що сьогодні дійсно потрібно займатися економікою, потім ще раз економікою і ще раз економікою. Останні п’ять років він назвав «втраченим часом» для співробітництва України і Росії . Той рівень співпраці, який є на сьогодні, далеко не відповідає потенціалу наших країн. Наприклад, Росія зараз займає 4 місце серед інвесторів України, але може і повинна бути інвестором номер один. За словами Дмитра Медведєва, щоб поглибити економічні відносини, спершу необхідно розчистити завали минулого, адже наразі в Україні все ще зберігаються ризики політичної нестабільності, які найбільше шкодять економічним стосункам.
В засіданні також взяли участь Віце-прем’єр-міністр України, голова «Українського форуму» Володимир Семиноженко, Міністр палива та енергетики України Юрій Бойко, голова правління Ощадбанку Росії Герман Греф, Президент ОАО «Об’єднана авіабудівна корпорація» Олексій Федоров, народний депутат України Микола Янковський, співвласник групи «Енергетичний стандарт» Костянтин Григоришин, Президент ОАО «Об’єднана суднобудівна корпорація» Роман Троценко та багато інших. В центрі обговорення були питання розвитку високих технологій, авіабудування та суднобудування, електроенергетики та атомної енергетики, а також спільні проекти у фінансовій сфері.
На завершення Форуму Віктор Янукович наголосив, що ми маємо діяти дуже швидко, бо вже втратили багато часу. Головне питання порядку денного українсько-російських відносин – це створення реальних механізмів, здатних підняти рівень економічного розвитку обох країн.

Стенограмма VII Українсько-Російського економічного форуму

Версія для друку
Потрібно займатися економікою, потім ще раз економікою і ще раз економікоюПотрібно займатися економікою, потім ще раз економікою і ще раз економікоюПотрібно займатися економікою, потім ще раз економікою і ще раз економікоюПотрібно займатися економікою, потім ще раз економікою і ще раз економікоюПотрібно займатися економікою, потім ще раз економікою і ще раз економікою