X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 с≥чн¤ 2019 21:06
18.05.2010

Володимир Семиноженко: Нова динаміка українсько-російських відносин відкрила нові можливості для Європи

Україна і Росія повертаються до нормальних відносин, «як це має бути відповідно до законів історії і економіки». Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Семиноженко, виступаючи сьогодні на VII Українсько-Російському економічному форумі в Києві. «

Українсько-російський форум розпочинав роботу у той період, коли офіційні взаємини між державами переживали кризу, а фактично їх не було взагалі. Проте воля українського народу до нормалізації відносин з Росією знайшла втілення у результатах Президентських виборів і політиці Президента України», - відзначив він.
«Тепер енергія дружби і відкритості має реалізуватися у нових масштабних економічних спільних проектах», - сказав Віце-прем’єр-міністр.
«Нова динаміка відносин України і Росії відкриває нові можливості для Європи, адже економічний сплеск на Сході Європи завдяки спільним зусиллям наших держав може стати каталізатором для європейської економіки. Стратегічне партнерство України і Росії має важливе значення і для побудови нової архітектури європейської безпеки», - підкреслив Володимир Семиноженко.
VII Українсько-Російський економічний форум відбувся за участі Президента України Віктора Януковича та Президента Російської Федерації Дмитра Медвєдєва. У форумі також взяли участь впливові представники промислових і фінансових кіл двох країн

 

Версія для друку