X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 11:03
21.05.2010

В 2010 г. на науку в общем фонде госбюджета Украины выделено на 20% больше, чем в прошлом году - В. Семиноженко

Объем средств на науку в 2010 г. в общем фонде госбюджета Украины на 20% больше, чем в 2009 г.", - заявил 21 мая журналистам перед торжественным собранием, приуроченным к 55-летию НТК "Институт монокристаллов" (Харьков), вице-премьер-министр Украины Владимир Семиноженко.

По его словам, средства будут израсходованы на фундаментальные и прикладные исследования. Кроме этого, 1,8 млрд.грн. выделено на инвестиции в инновации. Для их распределения впервые будет проведен специальный конкурс. "За наукой будущее. Только развивая науку Украина сможет состояться как государство", - заявил В.Семиноженко.

Версія для друку