X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 12:04
25.05.2010

Семиноженко: Петро Толочко заново відкриє минуле України

Історик Петро Толочко заново відкриє минуле України. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Володимир Семиноженко під час презентації книги відомого українського історика і археолога Петра Толочка "Давньоруська народність. Уявна чи реальна".

"Історія - це, по-перше, факти, по-друге, факти і, по-третє, факти. Зате, останнім часом дехто в Україні забув, що історія і фантастика - це різні жанри", - зазначив Семиноженко.

"Після всіх експериментів з національною історією нам доводиться заново відкривати наше минуле. Петро Толочко - один із перших, і чи не з найголовніших у цьому процесі", - заявив віце-прем'єр, повідомляє "ІМК".

Версія для друку