X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 16:15
28.05.2010

США визнали, що світ багатополярний, і готові до рівного партнерства з Росією, Китаєм та Індією.

США визнали, що вони вже не єдина супердержава США відмовились від статусу єдиної супердержави. Це випливає з нової стратегії національної безпеки, яку президент Барак Обама передав у Конгрес.

У стратегії наголошується, що Штати готові погодитися з тим, що світ є багатополярним, а США не єдина супердержава в світі. Про це заявила держсекретар США Гіларі Клінтон, виступаючи у вашингтонському Брукінгському інституті з промовою, присвяченій стратегії.

Нова стратегія наголошує на націленості США на співпрацю з іншими країнами, а в якості головних партнерів названі Росія, Китай та Індія. З цими державами Штати мають намір зміцнювати зв'язки та співпрацювати з ними, визнаючи їх вплив, зазначила держсекретар.

Як приклад ефективної взаємодії з Росією держсекретар привела переговори по Ірану. "У нас різна історія, різні підходи, але ми сказали: давайте будемо чесно обмінюватися поглядами та інформацією і вирішувати, як рухатися вперед", - зазначила глава американського зовнішньополітичного відомства.

За її словами, країни будуть продовжувати вести конструктивний діалог, незважаючи на розбіжності. "
США, в цілому, орієнтуються, відповідно до нової стратегії, на співпрацю з іншими країнами, що відрізняє цей документ від тих, що були видані під час президентства Джорджа Буша-молодшого.

Держсекретар відзначила, що такий підхід буде критично сприйнятий всередині країни, проте адміністрація президента бачить в ньому найбільш ефективний підхід до забезпечення інтересів країни.

"Ми не можемо допустити, щоб США були відсутні будь-де в цьому великому світі. Але ми готові працювати з усіма країнами і використовувати принцип багатостороннього підходу (до вирішення міжнародних проблем), і ми хочемо змінити свій підхід у бік багатополярного світу і мультипартнерських відносин" , - сказала держсекретар.

http://tsn.ua/

Версія для друку