X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:06
31.05.2010

НАТО не потрібне?

В. Янукович заявив про неготовність нашої країни до вступу в НАТО, підкресливши, що за критеріями альянсу для такого рішення ми повинні мати консолідоване ставлення більшості населення. У свою чергу міністр закордонних справ України К. Грищенко також заявив, що питання про членство України в НАТО поки що знімається.

 За його словами, ідея членства України в альянсі не користується підтримкою більшості українців й деструктивно впливає на ефективність зовнішньої політики держави. Зміни у зовнішньополітичному курсі України коментує екс-голова парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони, виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.

Заяви президента та голови зовнішньополітичного відомства з цього питання є цілком логічними та своєчасними. Таку позицію чинний президент декларував в ході передвиборчої кампанії. Ця позиція базується на тому, що дів третини українців заперечує ідею членства України в НАТО. Президент реалізує свою обіцянку, й це відповідає волі переважної більшості нашого народу. Важливо, що заяви зроблені напередодні звернення президента до Верховної Ради та громадян, в якому ця тема також має знайти відображення.
До речі, така позиція з розумінням сприймається й на на Заході. Тим більше, що вона не означає згортання співробітництва з НАТО з тих питань, які уособлюють спільний інтерес й де подібне співробітництво відповідає національним інтересам нашої країни. Мається на увазі протидія міжнародному тероризму, розповсюдженню зброї масового знищення, піратству та іншим викликам міжнародному миру та безпеці.
Така позиція знімає напругу у відношеннях з РФ, що тільки зміцнюватиме безпеку нашої держави. Це дуже важливо у сучасних умовах. Відмова України від негайного вступу до НАТО сприятиме формуванню нової структури загальноєвропейської безпеки, подоланню блокових підходів та конфронтаційного мислення. У сукупності з миролюбною зовнішньою політикою України, зміцненням її економіки це стане важливим елементом забезпечення безпеки нашої країни.

Версія для друку