X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:52
07.06.2010

8 ЧЕРВНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ "УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ"

8 червня 2010 року відбудеться Відкрите засідання "Українського форуму" «Програма економічних реформ: стратегії і механізми здійснення».

В заході візьмуть участь Прем'єр-міністр України Микола Азаров, Віце-Прем'єр-міністр України Володимир Семиноженко, Голова Рахункової палати України Валентин Симоненко, виконавчий секретар "Українського форуму" Георгій Крючков, а також інші урядовці, вчені, експерти та представники громадянського суспільства.Версія для друку