X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:58
08.06.2010

Владимир Семиноженко: Украина должна стать лидером, а не аутсайдером

В Украина находится на распутье, и у нее только два выхода: стать лидером или аутсайдером. Об этом в ходе Открытого заседания "Украинского форума" заявил вице-премьер-министр Украины Владимир Семиноженко.

По его словам, Украина "может стать либо лидером, либо аутсайдером". "Но президент Украины четко обозначил, что Украина должна стать лидером и войти в 20-ку самых развитых стран. Поэтому мы должны пройти путь напряженных реформ", - добавил вице-премьер.
"Программа экономических реформ, озвученная президентом Украины, рассчитана на ближайшие 5 лет, которые закладывают огромные перспективы на ближайшие 10 лет", - в частности, отметил он.


Версія для друку