X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 8:55
08.06.2010

Реальный дефицит бюджета в Украине значительно меньше показателей, заложенных в Госбюджете-2010 - Н.Азаров

Реальный дефицит бюджета в Украине сейчас намного ниже уровня, который заложен в Госбюджете-2010. Об этом сообщил Премьер-министр Николай Азаров на открытом заседании Украинского форума.

 "У нас стабилизирована бюджетно-финансовая ситуация в стране. У нас сейчас ситуация, когда реальный дефицит бюджета значительно меньше того, что заложен в Законе о Государственном бюджете... То есть разница между доходами и расходами бюджета значительно меньше, чем тот процент дефицита, который заложен в бюджете", - подчеркнул Премьер-министр.

http://ukrinform.ua/rus/order/?id=925294

Версія для друку