X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 22:39
08.06.2010

Держбюджет втрачає 1,3 млрд грн від вад в оподаткуванні - В.Симоненко

В системі оподаткування Україна - унікальна країна. Це, перш за все, відноситься до витрачання і обкладання податками природних ресурсів. Про це сьогодні під час засідання Українського форуму "Програма економічних реформ: стратегії і механізми здійснення" заявив голова Рахункової палати України Валентин Симоненко.

"Водні ресурси - за 1 тисячу літрів ми платимо 3 копійки, а за собівартістю, що складається з державного бюджету - 25 копійок. Отже, платимо 3, а з бюджету даємо 25, а потрібно 45. У результаті ми не маємо якісної води, ми не маємо достатньо води, і кожен рік державний бюджет України втрачає десь 1,3 млрд грн надходження доходів", - зауважив В.Симоненко.
За його словами, на окремі види корисних копалин взагалі не встановлено жодних нормативів. "Такі як ванадієві, гафнієві руди, борід, видобуток яких складає 6 млн тон на рік, не обкладається жодною копійкою. А якщо подивитися систему оподаткування наших вуглеводнів, тобто нафти і газу - це взагалі задзеркалля... На нашу думку, потрібно, перш за все, піти від преференцій, які даються тим чи іншим галузям, а більше того, якщо вже дали преференції, то потрібно перевіряти, як вони працюють", - сказав він.

http://www.imk.com.ua/ua/news/info/128803

Версія для друку