X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
28 вересн¤ 2020 15:34
08.06.2010

Необхідно зробити податкову систему стабільною і передбачуваною - В.Симоненко

Питання реформування податкової системи є одними з найактуальніших. Про це сьогодні під час засідання Українського форуму "Програма економічних реформ: стратегії і механізми здійснення" заявив голова Рахункової палати України Валентин Симоненко, передає кореспондент ІМК.

"Уже 11 років поспіль ведеться розмова про необхідність створення Податкового кодексу. Було прийнято 8 різних варіантів, з них ряд, які пройшли перше, друге читання. ... Пропоновані Податкові кодекси подавалися не як система, а як проста систематизація чинних законів без будь-якого її реформування і найголовніше - без будь-якої системи подачі по новому підходу до цього питання", - наголосив він.
Крім того, за словами В.Симоненка, у всіх варіантах Податкового кодексу був присутній "цинічний лобізм тих чи інших інтересів".
Він також наголосив, що питання нового податкового кодексу підміняли реформуванням або внесенням змін у ті чи інші закони про податки. "Податок на додану вартість плюс податок на прибуток - були змінені 800 статей за 10 років, була 151 поправка до закону", - додав він.
За словами В.Симоненка, необхідно зробити податкову систему стабільною і передбачуваною.
"Потрібно, щоб податковою політикою займалися професіонали, яких, на жаль, на сьогоднішній день дуже і дуже мало в цих системах... Треба чітко визначити, кому підпорядковується Податкова адміністрація, чи є вона структурою Мінфіну або вона є самостійним органом державного управління, хто нею керує, і яку звітність вона подає", - сказав В.Симоненко.
Версія для друку

Джерело: Інтермедіа консалтинг