X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
17 с≥чн¤ 2021 6:17
08.06.2010

Л.Козаченко: для повернення ВВП 1990 року треба 350 млрд дол

За оцінками фахівців, щоб повернути той ВВП, який був 20 років тому, нам потрібно інвестувати щонайменше 350 млрд доларів. Про це сьогодні під час засідання Українського форуму "Програма економічних реформ: стратегії і механізми здійснення" заявив голова ради підприємців України при Кабінеті міністрів Леонід Козаченко, передає ІМК.

"Через 10 років ми повинні бути серед 20 найрозвинутіших країн світу, якщо говорити в цифрах, ми повинні на 30% збільшити ВВП проти того, який був в нас 20 років тому, а зараз ми на нього не вийшли навіть на половину. За оцінками фахівців, щоб повернути той ВВП, який був 20 років тому, нам потрібно інвестувати 350 млрд доларів щонайменше, а якщо вийти на ті показники, які означив Президент, то це десь пів трильйона доларів залучити інвестицій впродовж найближчих 10 років. Звичайно, це можна зробити тільки тоді, коли в нашій державі будуть реалізовані і навіть доопрацьовані, вдосконалені ті реформи, які оголосив Президент, коли буде сформоване бізнес середовище... Зробити це буде дуже непросто, тому що останні роки в нас вже виробилась інертність до будь-чого, що влада проголошувала", - наголосив він.
За словами Л.Козаченка, Рада підприємців починає робити дуже багато конкретних речей, практично щодня проводиться діалог тих чи інших гілок влади з представниками того чи іншого бізнесу.
"Дуже строката дискусія відбувається, тому що в мене таке враження, що все- таки та інертність діє на представників влади, вони ще не зрозуміли, до чого їх призвав Президент. А знаючи характер нинішнього Президента, я думаю, якщо не буде зрушень з боку влади, то будуть зроблені дуже швидкі висновки, і ми на це розраховуємо", - сказав Л.Козаченко.
Версія для друку

Джерело: Інтермедіа консалтинг