X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
26 вересн¤ 2020 20:52
09.06.2010

Вітаємо Володимира Семиноженка з Ювілеєм!

Шановний Володимире Петровичу! Вітаємо Вас із Ювілеєм! Від щирого серця зичимо міцного здоров’я, нездоланного оптимізму, успіху в усіх сферах Вашого багатогранного життя, радісних та світлих подій!

Нехай здійсняться усі Ваші сміливі задуми і з’являться нові – найсміливіші! Справжній талант досягати поставлених цілей, велика внутрішня сила, політична принциповість та вірність національним інтересам є, без перебільшення, тим унікальним особистісним ресурсом, що дозволяє Вам впевнено йти від перемоги до перемоги.
Бажаємо Вам невичерпності цих ресурсів і повної самореалізації. Впевнені: на Вас чекають масштабні проекти в ім’я процвітання української держави!
Високо цінуємо співробітництво з Вами в «Українському форумі»  і віримо, що це співробітництво має великі перспективи у майбутньому. Натхнення, тепла та любові Вам!

З повагою,
учасники "Українського форуму"

 

Версія для друку