X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:29
10.06.2010

Володимир Семиноженко: Програма економічних реформ повинна стати основою національного розвитку на десятиліття вперед

Програма економічних реформ повинна бути основою національного розвитку на десятиліття вперед. Про це Віце-прем’єр-міністр України Володимир Семиноженко заявив, відкриваючи засідання Українського форуму «Програма економічних реформ: стратегії і механізми втілення», яке відбулося за участю Прем’єр-міністра України, членів робочих груп Комітету з економічних реформ, провідних українських вчених та експертів.

 «Програма економічних реформ розрахована на 5 років - з 2010 до 2014 року, але насправді вона закладає основи національного розвитку на десятиліття вперед», - заявив Володимир Семиноженко.

За словами Віце-прем’єр-міністра, реформи потребують глибокого усвідомлення проблем, що накопичені в державі за останні роки. «Сьогодні Україна на роздоріжжі, і йдеться фактично про те, стане вона державою-лідером чи державою-аутсайдером», - додав він.

Володимир Семиноженко відзначив, що стабільне економічне зростання не вичерпується зростанням ВВП. «Маємо вийти на нову якість економіки, фактично створити нову економіку. Кожен в Україні має стати учасником реформ. І тоді ми доб'ємося успіху», - заявив Віце-прем’єр-міністр.
 


 

Версія для друку