X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:41
17.06.2010

Объемы экспорта до конца года могут сократиться. Это может привести к снижению доходов госбюджета

Ситуация на внешних сырьевых рынках до конца года может усугубиться для украинских экспортеров. Такое предположение сегодня высказал директор Института экономики и прогнозирования НАН Украины Валерий Геец.

"Наша экономика в полной степени зависит от ситуации на внешних рынках. Например, за 4 месяца цены на сталь в мире росли, сейчас ценовая ситуация стабилизировалась. Не исключено, что до конца года они будут снижаться", - сказал Валерий Геец.

Таким образом, по его словам, не исключено, что объемы продаж продукции украинских экспортеров будут сокращаться. Это в свою очередь негативно сможет отразиться на доходной части государственного бюджета.

 

Версія для друку