X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 жовтн¤ 2020 18:21
05.02.2008

В "Українському Форумі" відбулася зустріч з Послом Республіки Польща в Україні Я.Ключковські

5 лютого 2008 року члени Ради Українського Форуму мали зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Яцеком Ключковські.

Зустріч була присвячена питанню активного залучення громадсько-політичних організацій до обговорення актуальних проблем українсько-польського співробітництва в умовах нових викликів.

Зокрема зазначалось, що впродовж останніх років співробітництво між Україною та Польщею має позитивну динаміку, а вступ Польщі до Європейського Союзу та членство України в СОТ відкриває нові перспективи для подальшої взаємодії наших країн.

Під час зустрічі сторони погодилися з думкою про необхідність створення громадської платформи для обговорення можливих шляхів подальшого розвитку українсько-польських відносин, зокрема, в торговельно-економічній та інвестиційній галузях.

Версія для друку