X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:24
18.06.2010

Володимир Семиноженко: Під знаком Софії Київської має пройти ціле десятиліття

Сьогодні увага міжнародної наукової спільноти і громадськості прикута до Софії Київської - однієї із святинь Києва і усього слов’янського світу. Так Віце-прем’єр-міністр України Володимир Семиноженко прокоментував розгортання громадських і наукових дискусій з приводу обґрунтованості рішення про святкування у 2011 році 1000-літнього ювілею спорудження собору Святої Софії.

Віце-прем’єр-міністр вважає, що рішення 35-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО від 6-23 жовтня 2009 року у м. Парижі про внесення 1000-літнього ювілею заснування собору Святох Софії до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО на 2010-2011 роки є проявом стурбованості ситуацією, що склалася навколо собору.

«Офіційні документи ЮНЕСКО містять посилання на 1017 і 1037 роки як історичні віхи Софії. Тож, приймаючи рішення про святкування її ювілею у 2011 році, учасники Конференції хотіли привернути увагу до стану собору Софії Київської і перспектив його внесення до Списку об’єктів всесвітньої спадщини, які перебувають під загрозою», - заявив Володимир Семиноженко.

Він наголосив на тому, що охорона, збереження і розвиток Національного заповідника «Софія Київська» має бути найвищим державним пріоритетом безперервно, а не лише під час ювілейних урочистостей.

«Ціле десятиліття має пройти під знаком Софії Київської. Це обов’язок України перед національною історією, перед усім світом. Указ Президента України Віктора Януковича «Про відзначення 1000-річчя заснування Софійського собору» націлює нас саме на це», - відзначив Віце-прем’єр-міністр.

 

Версія для друку