X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:31
23.06.2010

Политреформа-2004 привела к дуализму исполнительной власти - Георгий Крючков

Изменения, которые были внесены в Конституцию Украины в 2004 году, привели к дуализму исполнительной власти. Такое мнение в ходе работы "круглого стола" высказал Георгий Крючков.

Кроме того, по мнению Г.Крючкова, в Конституции нечетко прописан вопрос создания парламентской коалиции. Также, подчеркнул эксперт, политическая реформа не затронула региональный уровень. "На общегосударственном уровне мы имеем парламентско-президентскую республику, а на уровне регионов - президентско-парламентскую", - подчеркнул Г.Крючков.

"К этому добавились бесконечные конфликты, которые не вызваны недостатками Конституции. Были эти недостатки или нет - нашим лидерам всегда не хватало полномочий... Я вижу, что их не хватает и нынешнему Президенту", - отметил Г.Крючков.

Версія для друку