X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 вересн¤ 2020 6:47
23.06.2010

Володимир Семиноженко: Держава стимулюватиме впровадження у виробництво високотехнологічних інновацій

Відповідаючи під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ на питання щодо сучасного рівня інноваційності економіки, Віце-прем’єр-міністр Володимир Семиноженко сказав, що на сьогодні це одне з найактуальніших питань.

   «Необхідно, щоб найближчим часом національна економіка змінила свою структуру в бік високотехнологічних виробництв», - наголосив Володимир Семиноженко.

На його думку, це можливо тільки тоді, коли держава буде стимулювати впровадження у виробництво високотехнологічних інновацій, від яких залежить подальший економічний розвиток.

«Для цього в Податковому кодексі, проект якого вже схвалений в першому читанні, передбачені ключові економічні стимули для інноваційного розвитку. Це прискорена амортизація, стимули щодо митних зборів, спеціальний режим діяльності технопарків. Виходячи з того, що головна складова інновацій – це наука, акцент буде зроблений на фінансуванні програм виводу українських технологій на вищі технологічні уклади», - підсумував Віце-прем’єр-міністр. 
 
 

Версія для друку