X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 вересн¤ 2020 4:52
31.01.2008

Тимошенко сказала, без чого вона не бачить нормального розвитку країни

Уряд планує коректувати державний бюджет на 2008 рік з урахуванням думок і пропозицій Національної академії наук України. Як передає кореспондент УНІАН, про це прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО заявила сьогодні, виступаючи на розширеному засіданні бюро президії НАН України.

Ю.ТИМОШЕНКО запропонувала науковцям узгодити ряд пріоритетних наукових розробок, для реалізації яких згодом будуть прийняті державні програми.

Прем`єр висловила побажання провести разом із ключовими міністрами зустріч з членом президії НАН України Володимиром СЕМИНОЖЕНКОМ, щоб збалансувати програму розвитку України, враховуючи позиції уряду і науковців.

Ю.ТИМОШЕНКО запропонувала вченим для більш тісної співпраці між урядом і НАН України в плані обміну інформацією підтримувати постійний зв`язок з міністром економіки Богданом ДАНИЛИШИНИМ.

“Я не бачу нормального, динамічного розвитку країни без об`єднання можливостей науки з можливостями виконавчої влади”, - підкреслила Ю.ТИМОШЕНКО.

 

Версія для друку