X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
18 вересн¤ 2020 16:20
25.06.2010

Володимир Семиноженко привітав воїнів-інтернаціоналістів України з 20-річчям заснування Української Спілки ветеранів Афганістану та вручив їм урядові відзнаки

Віце-прем'єр-міністр України Володимир Семиноженко від імені Уряду України привітав активістів Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) з 20-річчям заснування Спілки.

Під час зустрічі Володимир Семиноженко вручив учасникам бойових дій Почесні грамоти Кабінету Міністрів України, а представникам іноземних делегацій - цінні подарунки від Прем'єр-міністра України.

«20 років ви працюєте над тим, щоб ваш ветеранський афганський рух посідав чільне місце у патріотичному вихованні українців, відбудові держави. Коли буваєш серед афганців, охоплює особливе відчуття - це вірність слову, честь, патріотизм, відданість державним інтересам. Саме так оцінює ваш афганський рух не тільки Уряд України, але й все українське суспільство», - заявив Володимир Семиноженко, звертаючись до активістів Української Спілки ветеранів Афганістану.

Він відзначив велику роль афганського руху в Україні: «Сьогоднішній день є приводом відзначити ту велику роботу, яку ви проводите у державі. Чим вищу планку моральності ви ставите, тим швидше відбудуться перетворення в Україні, які зараз почала проводити українська влада».

У зустрічі також взяли участь Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов, інші представники міністерств та відомств, керівництво Української Спілки ветеранів Афганістану, активісти Спілки.

 

Версія для друку