X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 14:48
02.07.2010

Георгій Крючков: Боюся, що це не останнє звільнення

Верховна Рада звільнила Володимира Семиноженка з посади віце-прем’єра. За відповідну постанову сьогодні проголосували 378 депутатів із 431, які зареєструвалися у залі. Автором законопроекту є депутат від БЮТ Ольга Боднар. В пояснювальній записці до проекту говорилось, що призначення Семиноженка відбулося з порушенням Регламенту Верховної Ради України, без обговорення в Комітеті з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

Подію прокоментував Георгій Крючков (виконавчий секретар «Українського форуму», екс-голова парламентського Комітету з питань національної безпеки та оборони).

Зокрема, він сказав: «Я вважаю, що це рішення є результатом інтриг у владній команді. А то, у який спосіб вирішувалося питання, суперечить всім елементарним нормам політики і практики». Георгій Крючков вважає неприпустимою ситуацію, коли робітники такого рангу дізнаються про прийняте відносно нього рішення із засобів масової інформації. «З Володимиром Семиноженком ніхто не вважав за потрібне навіть переговорити, пред’явити якісь претензії. Ще гірше, що про таке рішення не знав навіть прем’єр-міністр. Це момент, який дуже насторожує. Боюся, що це не останнє звільнення. Також дивують заяви деяких депутатів від Партії регіонів. Все це дуже погано», - відзначив Георгій Крючков.

Версія для друку