X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
19 вересн¤ 2020 15:56
02.07.2010

Зараз потрібно думати не про посаду, а про справи - Володимир Семиноженко

"Для політика, який має стаж, несподіванок взагалі немає", - заявив Володимир Семиноженко, відповідаючи на запитання журналістів щодо сьогоднішнього рішення Верховної Ради про його відставку з посади віце- прем'єр-міністра.

"Зараз треба думати не про посаду і не про політичну кон'юнктуру, яка не дає жити Україні, а треба думати про справу. Коли врешті-решт політики будуть думати про справи, тоді нарешті і відбудеться той етап реформ, який започаткував Президент України і за яким зараз ми рухаємось", - сказав В.Семиноженко.

Коментуючи можливі звинувачення, зокрема, щодо створення Комітету з наркотиків, він сказав: "Президент учора чітко заявив: потрібно, щоб існував окремий орган - комітет контролю за обігом наркотиків, який підпорядковується тільки Кабміну. І це справді була моя ініціатива, яку за підтримки Прем'єр-міністра я провів в уряді".


В.Семиноженко переконаний, що сьогоднішнє рішення політиків свідчить про деяку недосконалість нашої політичної системи. "Ми бачимо, що конституційний процес у країні має бути завершений. І я дотримуюсь точки зору, що у нас повинна бути президентсько-парламентська країна, оскільки зараз може мати успіх тільки одна команда - команда під керівництвом Президента України Віктора Федоровича Яунковича", - підкреслив він.

 http://news.ukrinform.ua/ukr/order/?id=911250 

Версія для друку