X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
1 жовтн¤ 2020 8:41
08.07.2010

Пам"ятник Нестору відкрили П.Толочко та Б.Олійник

Відкрито пам’ятник Нестору-літописцю на території Спасо-Преображенського Новгород-Сіверського чоловічого монастиря. Урочисте відкриття проведено у рамках свята – відзначення 825-річчя створення давньоруського літературного твору “Слово о полку Ігоревім” та 210-річчя з дня виходу його першодруку.

У відкритті брали участь поети Борис Олійник та Дмитро Іванов, археолог Петро Толочко, російський письменник Юрій Сбітнєв, заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Тканко.Версія для друку