X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
21 вересн¤ 2020 0:08
20.07.2010

Володимир Семиноженко: Після відміни конституційної реформи 2004 року, потрібно модернізувати Основний закон

Внесення змін до Конституції Україні необхідне, проте вони мають бути чимось більшим, ніж проста відміна поправок, внесених до Основного закону в 2004 році, вважає голова "Українського форуму" Володимир Семиноженко.

"Необхідність відміни поправок, внесених до Конституції України законом N2222 від 08.12.2004, не заперечується. Парламентсько-президентська система в її нинішньому конституційному оформленні виявилася швидше гальмом державного розвитку, ніж його фундаментом", - сказав він кореспондентові агентства "Інтерфакс-Україна", коментуючи перспективи здійснення в Україні конституційної реформи. При цьому В.Семиноженко відзначив, що повернення до колишньої Конституції недостатньо."Україна змінилася. Відповідно міняти, модернізувати потрібно і текст Основного закону, прийнятого 28 червня 1996 року. Але зайнятися цим потрібно вже після відміни змін 2004 року", - заявив він. На його думку, "перехід до президентсько-парламентської моделі державного управління не повинен сприйматися як повернення до минулого, оскільки це - дорога до більш гідного майбутнього для України". Версія для друку