X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
20 вересн¤ 2020 23:03
21.07.2010

Георгій Крючков: Cьогодні навряд чи є підстави говорити про дострокові вибори

Проведення в Україні дострокових виборів Президента і Верховної ради - нереалістично, вважає виконавчий секретар "Українського форуму", екс-голова парламентського Комітету із питань національної безпеки і оборони Георгій Крючков.

 "Постановка питання про дострокові вибори Президента та Верховної ради на сьогодні є нереалістичною. Усе залежатиме від того, як пройдуть вибори до місцевих органів влади, що вони покажуть", - сказав він, коментуючи заяви опозиції про необхідність проведення дострокових виборів, у разі відміни Конституційним судом політичної реформи 2004 року.
Такий висновок, на його думку, можна зробити виходячи з того, що Партія регіонів і очолювана нею коаліція, зараз мають досить міцну позицію й не зацікавлені в проведенні дострокових виборів.
Крім того, пан Крючков висловив сумніви з приводу того, що конституційний суд визнає неґрунтовними зміни, внесені в Основний закон у 2004 році. "Конституційний суд попередньо розглядав матеріали, висловив свою позицію. Там є проблеми, які віднесені до компетенції Верховної ради і, думаю, на них Конституційний суд зазіхати не буде", - сказав він.

 

Версія для друку