X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
23 вересн¤ 2020 13:23
21.07.2010

Скасування віз між Україною та Ізраїлем – перша ластівка

«Підписання угоди між Україною та Ізраїлем про взаємне скасування віз – дуже позитивний факт, яке може дати старт прискореному вирішенню питання про безвізовий режим з іншими державами», - вважає екс-міністр закордонних справ, заступник голови «Українського форуму» Анатолій Зленко. На його думку, поетапна відміна віз сприятиме поглибленню міжнародної кооперації та співробітництва України в сфері політики та економіки.

Анатолій Зленко впевнений: підписання українсько-ізраїльської угоди – знак довірчих, глибоко партнерських відносин. За його словами, на прийняття рішення про скасування віз вплинула наявність давніх, історично обумовлених зв’язків між нашими народами. «Внаслідок цих обставин вже найближчим часом, після завершення внутрішньодержавних процедур з обох сторін та набуття чинності угодою про безвізовий режим, можна очікувати на інтенсифікацію двостороннього співробітництва між Україною та Ізраїлем і значне збільшення туристичних потоків», - стверджує дипломат.

Версія для друку