X Title

RSS - що це?

RSS — це засіб, за допомогою якого можна легко й швидко довідатися про появу нової інформації на сайтах.

Чи є на сайті RSS?

Якщо Ви бачите на сайті маленький жовтогарячий значок з буквами XML або RSS, значить під ним є посилання на RSS-файл.

RSS був розроблений творцями новинних сайтів для зручності їх відвідувачів, сьогодні, підписавшись на декілька RSS-потоків одночасно, можна легко відслідковувати безліч новинних Інтернет-ресурсів, нових повідомлень на форумах і в Інтернет-щоденниках, статтях і фотографіях, також одержувати інформацію про результати соціологічних і маркетингових досліджень і багато чого іншого.

Сучасні браузери й поштові клієнти вміють працювати з RSS-потоками, серед них Safari, Maxthon, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Opera, Microsoft Internet Explorer (починаючи з версії 7.0).

Мир на сході України настане завдяки:

Мінським домовленностям

Повній перемозі України в АТО

Домовленностями між Президентами України і Росії

Затягнеться довгострокова війна

Інша думка

Проекти Прес-служба Фото/відео
15 кв≥тн¤ 2021 7:51
26.07.2010

Вітання В.Цушку з обранням на посаду голови СПУ

Шановний Василь Петрович! Щиро вітаємо Вас з обранням на посаду голови Соціалістичної партії України!

Справедливість у суспільстві, порядок у державі, соціальні гарантії для кожного – за цими орієнтирами звіряє свій шлях будь-яка країна, яка прагне бути успішною, конкурентоспроможною, процвітаючою. Саме сьогодні - у розпал кризи, в ситуації моральної невизначеності та поневіряння - соціалістичні ідеали є актуальними як ніколи. Віримо, що з притаманними Вам високим професіоналізмом, вірністю державницьким інтересам, талантом досягати обрані цілі Ваша праця на посту лідера українських соціалістів вже найближчим часом принесе свої плоди. Бажаємо Вам здоров‘я, успіхів і творчого натхнення в ім‘я Української Держави! Хай щастить! Громадсько-політичне об’єднання «Український Форум» Версія для друку